Yatırımlarımız – 4biz.com.tr

Yatırımlarımız

AkademUS

15 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz eğitim ve danışmanlık sektöründe elde edilen tecrübeler ve donanımlar neticesinde bütün hizmetlerimizi ve ürünlerimizi AkademUS markasında toparlayarak daha bütünleşik bir yapıya erişilmiştir.

AkademUS markası ile  “Kurumsal Aklın Dönüşümü”  mottosu altında, çalışmalarına devam etmektedir. Kurumların dönüşümünü, çalışan bireylerinin eğitimleri ile sağlamayı amaçlamaktadır. Bu noktada sahip olduğu tecrübe, eğitim yöntemleri ve uzman kadrosu ile dikkat çekecek farklar yaratmaktadır.

www.akademus.com

MDM (Müşteri Deneyim Merkezi)

Etkin bir müşteri deneyimi ve CRM çalışması stratejisi ve yönetimi için danışmanlık ve eğitimler veren bir danışmanlık şirketidir. Dr.Hakan TETİK tarafından 22 bileşenden ve 5 aşamadan oluşan özel bir metodolojiyi ile hedeflenen kalite ve verimlilikte süreçler yaratılmaktadır.

musterideneyimi.com.tr

Turbo Teknoloji

Kurumsal SMS çözümleri, Omnichannel, Müşteri deneyim yönetimi ve CRM hizmetleri noktasında çözümler sunan bilişim teknolojileri şirketi olarak kurulmuştur. Uzunca bir süre kendini mobil pazarlama ve iletişim hizmet sağlayıcı olarak servis etmiştir.

SMS aracındaki kullanım değişimi, yeni trendler ve benzeri değişimler sebebi ile müşteri ihtiyaçlarına göre dönüşmüş ve kendini yeniden konumlamıştır. Yeni konumlamada online eğitim platformu olarak kendisini tanımlayan “Turbo”, oyunlaştırma, kişiselleştirilebilir içerikleri, yaratıcı eğitim strüktürleri ve özel içerik çözümleri ile alanında kendisini kanıtlamaktadır.

www.turboteknoloji.com

3D Rip Gıda

Dünya nüfusu hızla artıyor. Gıda tüketim alışkanlıkları çok hızlı bir şekilde hem evrimleşiyor hem de dönüşüyor. Bu değişim, dönüşüm sebebi ile nufüs artış oranının çok üzerinde gıda talep edilir hale geldi. 3D Rip gıda ile bu dönüşen, değişen ve evrimleşen gıda talebine yenilikçi ve inovatif çözümler üretilmeye çalışılmaktadır.

Bu nokta; gıda saklama yöntemleri, tüketim alışkanlığını verimli hale getirecek çözümler ve yenilikçi gıda kaynakları üzerine hizmetler sunulmaktadır.

“Gıda demek gelecek demektir.”